Profil společnosti

Profil společnosti Společnost PEMM Brno, spol. s r.o., se sídlem v Brně, Brigádnická 45, zapsaná u KS v Brně, oddíl C, vložka 16072, byla založena v roce 1994 za účelem získat autorizované zastoupení Kia Motors. Číslo dealerství 002 jasně určuje dobu působení na trhu v rámci sítě Kia v ČR, když dealer 001 je současně i importér vozidel Kia do ČR společnost Kia Motors Czech s r.o.

Od počátku prodeje vozidel Kia na českém trhu se mnoho změnilo, od jediného modelu Kia Sephia nabízeného pro zákazníky se dále přes první model Sportage dnes nabízí kompletní modelový mix téměř ve všech segmentech osobních vozidel, vozidel MPV, SUV i OFF ROAD.

Od podzimu 2005 se prodej vozidel i poprodejní služby přestěhovaly do nově vybudovaného autocentra, které se o 200 m posunulo z původních prostor, které dnes slouží pro prodej použitých vozidel. Dostupnost autocentra je vynikající, necelé 2 km z dálnice D1, sjezd na 190 km směr centrum.

Naše společnost nabízí autorizovaný prodej a servis vozidel Kia. V rámci autocentra je k dispozici špičkově vybavený pneuservis, od jara 2007 začal fungovat prodej použitých vozidel. Servis je schopen obsloužit všechny značky motorových vozidel prodávané na českém trhu. Našim krédem je především spokojenost zákazníka, kvalifikovaný personál a špičkové vybavení.**

Na jaře roku 2011, jsme otevřeli reprezentativní prostory YAMAHA CENTRA. Zde poskytujeme autorizovaný prodej a servis pro motocykly, skútry, ATV, lodní motory a čluny, sněžné a vodní skútry i generátory. V rámci Yamaha Centra je možné zakopit značkové příslušenství a oblečení Yamaha. K vidění je neustále téměř kompletní řada motocyklů, skútrů i ATV.