Prodejce / Prodejkyně vozidel Kia

Do naší rodinné firmy PEMM Brno, spol. s.r.o., která se pohybuje v auto/moto průmyslu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Prodejce vozidel.

Náplň práce prodejce automobilů KIA a doplňků.

Prodej automobilů a ostatních výrobků KIA, které nabízíme v rámci našich prodejních aktivit, obsluha zákazníků na prodejně. Prodej příslušenství, kalkulace financování a nabídka pojištění.

Další každodenní činnosti:

  • Aktivní práce se zákazníky (telefonicky, email, osobně).
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a udržování vztahu se stávajícími zákazníky Kia.
  • Zajišťovat bezproblémový chod prodejny vozidel.
  • Objednávání zboží.
  • Práce s hotovostí.
  • Organizace zákaznických akcí.
  • Řádné vedení jednotlivých zakázek a všech evidencí obratů a výnosů.
  • Spravování databáze zákazníků.
  • Informovat stávající zákazníky o probíhajících akcích.
  • Kontrolovat technický i vizuální stav všech předváděcích vozidel.
  • Kontrolovat řádnou přípravu nových vozidel pro prodej i pro vystavení na prodejně.
  • Připravovat podklady pro fakturaci bonusů, odměn apod.
  • Správa a evidence dokladů související s prodejem.
  • Kontrola zboží na prodejně a jeho údržba.
  • Komunikace s obchodními partnery.
  • Kontrola a ukládání skladového zboží.
  • Předání automobilů zákazníkovi.
  • Vyřizování reklamace zákazníků.

Požadavky:

  • Zodpovědnost.
  • Ochota učit se nové věci.
  • Samostatnost.
  • Proaktivita.
  • Znalost konkurenčních produktů.
  • Zkušenosti s prodejem.
  • Komunikace na výborné úrovni.
  • Středoškolské vzdělání s maturitou!!!
  • Anglický jazyk, min. úroveň A2.
  • Technické minimum.
  • Zkouška podle zákona o spotřebitelském úvěru. (možno dodělat v průběhu zkušební doby)
  • Zkouška podle zákona o distribuci pojištění a zajištění. (možno dodělat v průběhu zkušební doby)
  • Absolvování pravidelného školení KIA.
  • ŘP skupiny B.

Co nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti.
  • Moderní pracovní prostředí.
  • Pravidelné vzdělávání Kia na všech úrovních (prodejní dovednosti, produktová školení, všeobecná vzdělávání).
  • Možnost firemního stravování s příspěvkem.
  • příspěvek na Multisport kartu.

Mzda:
Cca 30.000 - 40.000 Kč (průměrná měsíční hrubá mzda). Mzda je složena z více složek, vysvětlíme při pohovoru. Při plnění plánu a profitability přesahuje mzda horní hranici průměrné hrubé mzdy výše uvedené.

Nástup:
květen, nebo po dohodě.

O nás:
Rodinná firma PEMM Brno, spol. s.r.o., působní na trhu již 30let. Je oficiálním prodejcem automobilů KIA a od r. 2011 oficiálním prodejcem motocyklů a sortimentu YAMAHA. Dále zajišťuje s tímto poprodejní služby (servis, pneuservis).

Souhlas uchazeče se zpracováním osobních údajů:
Odesláním životopisu souhlasím s dalším zpracováním mých osobních údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů, v platném znění, po dobu trvání účelu výběrového řízení na danou pozici. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a mohu jej kdykoliv písemně odvolat. V takovém případě budou mé osobní údaje skartovány, v případě elektronické formy vymazány, bez možnosti další dispozice s nimi. Prohlašuji, že mnou dobrovolně poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Souhlasím s dalším zpracováním, uchováním a využitím mých osobních údajů v elektronické a/nebo tištěné podobě pouze pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního uchazeče o jiné volné pracovní pozice v této organizaci v případě neúspěchu v tomto výběrovém řízení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím stranám bez mého souhlasu. PEMM Brno prohlašuje, že veškeré Vámi zaslané materiály a osobní údaje v nich obsažené považuje za důvěrné a zavazuje se, že s Vašimi osobními údaji bude zacházeno v souladu s Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů.

Kontaktuj nás: asistentka@pemm.cz, prosím pošli své CV s fotografií.

Děkuji a těšíme se

Zadavatel: Miloš Soukup, jednatel společnosti PEMM Brno, spol. s r.o.
Datum: duben 2024